Články - Školní aktuality

Předchozí | Dalšístrana / 6 0-12 z 71 článků
TV pořad Šikulové na naší škole
Kategorie: Školní aktuality
„I malé ruce dokáží velké věci! Pořad pro všechny zvídavé a šikovné děti plný zajímavých výrobků s návody i názornými ukázkami, jak si je zhotovit.“
Jan Baďura vložil článek 28.11.2019 05:00
Projektový den - 28. říjen
Kategorie: Školní aktuality
Víte, který den je ve škole dovoleno řvát a běhat po školní chodbě a to vše za mohutného povzbuzování učitelů?  Snad každý náš žák, od prvňáčka po deváté ročníky, by vám řekl, že se tak děje při projektovém dnu „28. říjen 1918“. Letos proběhl v pátek 25. října.
Jan Baďura vložil článek 12.11.2019 05:00
“Učení nás baví KA1” - mise do Wimbledonu
Kategorie: Školní aktuality
V rámci dalšího profesního vývoje našich pedagogů se nám úspěšně podařilo realizovat další jazykové vzdělávání dvou našich učitelů ve Wimbledonu v rámci projektu “Učení nás baví KA1” z projektu financovaného EU.
Jan Baďura vložil článek 07.11.2019 05:00
LÍPA = znak české státnosti
Kategorie: Školní aktuality
Hrníček teplého čaje se specifickou vůní navodil příjemnou atmosféru … každý jsme usrkávali čaj ze svého oblíbeného hrníčku a přemýšleli, proč zrovna tenhle čaj k oslavám 28. října? A opět se našel! Jeden šikula ve třídě, který na to přišel, ostatním prozradil, z čeho je čaj uvařený a proč ho asi pijeme zrovna dnes …
Jan Baďura vložil článek 01.11.2019 05:00
Českoveský školní bál 2019
Kategorie: Školní aktuality
Každý podzim se rozbíhá plesová sezóna a i u nás v České Vsi tomu není jinak.
Jan Baďura vložil článek 31.10.2019 05:00
Stmelovací akce v 6. A
Kategorie: Školní aktuality
Na začátku školního roku jsme tak trošku plánovali a zvažovali, co bychom rádi během nastávajících deseti měsíců spolu chtěli absolvovat. Jelikož tentokrát neproběhl „ adapťák“, a my se opravdu potřebovali pro další spolupráci více poznat, navrhla jsem vyrazit na jednodenní výlet.
Jan Baďura vložil článek 30.10.2019 05:00
KA2 Erasmus...podruhé...Španělsko
Kategorie: Školní aktuality
Na druhý výjezd v rámci mezinárodního projektu KA2 pod názvem ENJOYABLE MATHS jsme vyjeli do Španělska, do města Antequery.
Jan Baďura vložil článek 29.10.2019 05:00
Českoveský YARD(A) - napsali o nás v JT
Kategorie: Školní aktuality

Českoveský YARD(A) pošesté

Již tradiční pochod proběhl v posledním záchvěvu babího léta. Obec poslala do oběhu nové bankovky. Trasy po nové silnici. Výborný guláš pro účastníky pochodu.
Jan Baďura vložil článek 29.10.2019 05:00
Oznámení ŠD a ŠK
Kategorie: Školní aktuality
,,Během podzimních prázdnin je ŠD a ŠK mimo provoz."
Jan Baďura vložil článek 28.10.2019 05:00
ŘÍJEN  – MĚSÍC  OBECNÍ KNIHOVNY  ČESKÁ VES
Kategorie: Školní aktuality
Troufám si tvrdit, že v okrese Jeseník jsme jedinou školou, která má na svém pozemku obecní knihovnu. Poslední dobou se knihovna modernizuje a knižní fondy procházejí významnou inovací. Proto není divu, že i návštěvnost v knihovně se zvyšuje.
Jan Baďura vložil článek 28.10.2019 05:00
Branný závod v dešti…
Kategorie: Školní aktuality
Již po několikáté jsme se zástupci naší školy absolvovali  závod smíšených družstev pod názvem Táhneme za jeden provaz.
Jan Baďura vložil článek 11.10.2019 05:00
Hejňácká Kavárnička 
Kategorie: Školní aktuality
První z řady plánovaných Hejňáckých kavárniček, pro rodiče dětí vzdělávaných touto metodou, se podařilo zdárně uspořádat ve středu 2. října. Pro velký zájem ze strany rodičů jsme museli tuto akci soustředit do jídelny školy. 
Jan Baďura vložil článek 04.10.2019 05:00
Předchozí | Dalšístrana / 6 0-12 z 71 článků