Předchozí | Dalšístrana / 6 0-12 z 61 článků
Branný závod v dešti…
Kategorie: Školní aktuality
Již po několikáté jsme se zástupci naší školy absolvovali  závod smíšených družstev pod názvem Táhneme za jeden provaz.
Jan Baďura vložil článek 11.10.2019 05:00
Hejňácká Kavárnička 
Kategorie: Školní aktuality
První z řady plánovaných Hejňáckých kavárniček, pro rodiče dětí vzdělávaných touto metodou, se podařilo zdárně uspořádat ve středu 2. října. Pro velký zájem ze strany rodičů jsme museli tuto akci soustředit do jídelny školy. 
Jan Baďura vložil článek 04.10.2019 05:00
Noční výlet za pohádkou
Kategorie: Školní aktuality
Každoroční oblíbená akce pořádaná Radou Rodičů při škole v České Vsi. Zveme Všechny děti i rodiče.
Jan Baďura vložil článek 13.09.2019 05:00
Českoveský Yarda
Kategorie: Školní aktuality
Každoroční oblíbená akce se nám kvapem blíží. Plakátek k akci je na světě.
Jan Baďura vložil článek 10.09.2019 05:00
Uklid'me Česko, World cleanup day
Kategorie: Školní aktuality
Naše škola má v plánu tuto akci uskutečnit v pátek 20. září.
Jedná se o dobrovolnickou akci. Chceme, aby se děti dozvěděly o od­ padech co nejvíce, proč je důležité na­kládat s odpady šetrně, jak předcházet jejich vzniku, v čem odpady ovlivňu­jí naše životy a naši budoucnost. Jejím cílem je uklidit nelegálně vzniklé černé skládky a nepořádek.
Jan Baďura vložil článek 04.09.2019 05:00
Upozornění školní jídelny
Kategorie: Školní aktuality
Žáci školy nejsou v novém školním roce přihlášeni ke stravování. Přihlaste si své děti ke stravování v školním roce 2019/2020.
Jan Baďura vložil článek 27.08.2019 05:00
Projektový čtecí týden – CELÁ ČESKÁ VES ČTE DĚTEM
Kategorie: Školní aktuality
Jak jsme již avizovali,  v 1.ročnících proběhl projekt Celá Česká Ves čte dětem v rámci celostátní akce Celé Česko čte dětem. U posluchačů prvních tříd se vystřídali českoveští hosté, kteří nám četli knihu na pokračování. Konkrétně knihu Zuzany Pospíšilové Záhada školní půdy.
Jan Baďura vložil článek 21.06.2019 05:00
Přijd’te se podívat na školní pramen
Kategorie: Školní aktuality
V moderní uspěchané době známe pitnou vodu převážně už jen z plastových lahví. Význam takového přírodního zdroje, jakým pramen bezesporu je, si dnes málokdo uvědomuje. Jesenické prameny jsou však výjimkou a současně také ojedinělou památkou, o kterou dnes daří pečovat díky spolupráci několika organizací. My – obyvatelé sídlišť v podhůří Jeseníků - máme tu výhodu, že si pro přírodní zdroj vody můžeme dojít k některému z mnoha pramenů, které se nacházejí v blízkosti našeho bydliště.  „Kdo tuto vodu pije, sto roku žije!” se kd
Jan Baďura vložil článek 18.06.2019 05:00
Naše malé dobrodružství – Island 2019
Kategorie: Školní aktuality
Na začátku roku měli všichni žáci 6. – 8. tříd možnost navštěvovat kroužek pod názvem ,,Erasmus – Enjoyable Maths“. Přihlásilo se nás asi 40, ovšem po Vánocích zbyla jen polovina. A právě ti nejtrpělivější, nejpracovitější a nejpilnější, se zájmem jet na Island, měli to štěstí, že jim to vyšlo. A tak v termínu 11. 5. – 19. 5. 2019 vyjela skupinka holek a kluků s učitelkami a paní ředitelkou na tuhle naprosto báječnou jízdu!
Jan Baďura vložil článek 14.06.2019 05:00
Předchozí | Dalšístrana / 6 0-12 z 61 článků