Zvířátkový den ve 4.A

Zvířátkový den ve 4.A

01.04.2019
Po jarních prázdninách jsme se opět všichni sešli ve škole. Každý kdo chtěl, tak si přinesl své oblíbené zvířátko – domácího mazlíčka.

Kdo neměl, tak si přinesl plyšáka. Anička měla křečka, Anetka želvu, Natálka s Bárou andulku, Daniela králíčka, Nikolka křečka, Nikolas králíčka Pupíčka. Hráli jsme hry a pracovali na různých úkolech, které nám nachystaly Anetka s Danielkou. Stříleli jsme do terče, kuličkou jsme se trefovali do mís. Rozdělili jsme se do dvou týmů – psí a želví. Ten, kdo měl víc bodů, vyhrál. Holky vyhlásily soutěž o nejlepšího pomocníka.

1. místo: Dominik Skřivánek

2. místo: Eliška Vašíčková

3. místo: Michal Buzek

Všichni jsme si ten den moc užili.

Dominik Skřivánek

Fotografie
img-0938.jpg
img-0939.jpg
img-0944.jpg
img-0947.jpg
img-0957.jpg
img-0962.jpg
img-0963.jpg