Poděkování "Stříbřákům"

08.10.2024
Stříbřáci jsou prostě srdcaři a my jim jsme za to nesmírně vděční!

Jak to u nás ve škole po povodních vypadá, ví už téměř celá Česká republika.

Skvělým příkladem solidarity je nabídka ZŠ Mánesova ze Stříbra, která ve spolupráci s městem Stříbro, ZŠ Gagarinova, gymnáziem a SOŠ ve Stříbře nabídla čtyřem našim ročníkům týdenní plně hrazený pobyt na jejich školách. A to včetně bohatého programu – návštěva Techmanie v Plzni, 3D planetária, jízdárny, kláštera v Kladrubech, místního muzea, hornického skanzenu a štoly, laserové střelnice, lezecké stěny, sopky Vlčí hora s možností hledání polodrahokamů a mnoho dalšího.

A jako by to nestačilo, postarali se o to, aby se naše děti cítily skvěle a rodiče měli klid na péči o své domovy. Nejenže vytvořili projekt "Děti v suchu", který můžete sledovat i na jejich FB stránkách, ale uspořádali i dobročinnou sbírku a jarmark, kde prodávali své výrobky.

Během jarmarku vybrali téměř 100 tisíc korun na podporu naší školy a obdobnou částku získali prostřednictvím transparentního účtu. Stříbřáci jsou prostě srdcaři a my jim jsme za to nesmírně vděční!