Nepřehlédněte
PF 2019
Přejeme hezké Vánoce a do nového roku 2019 hodně zdraví, štěstí a pracovních úspěchů
Naše škola

SLOVO ŘEDITELKY

základní školy v České vsi

Základní škola v České Vsi je školou s nadstandardním materiálním vybavením, jediná škola v okrese s lehkoatletickým stadionem, škola, která má výborné výsledky v soutěžích v rámci okresu a kraje a podle ohlasů působí velmi příjemně na všechny, kdo se s ní blíže seznámí.

Zaměření školy je orientováno na žáka, na respektování jeho osobního maxima a individuálních potřeb. Jsou zde vytvářeny podmínky pro efektivní a promyšlenou práci učitele, který využívá prvky moderní pedagogiky. Snažíme se vytvářet zázemí, které rozvíjí tvořivost a současně zohledňuje možnosti vybavit každého žáka všemi potřebnými kompetencemi pro úspěšný život.

informace školy
0%
“Budoucnost jste vy”  skupina pro nadané děti
Kategorie: Školní aktuality
“Budoucnost jste vy” zní v jednom z hesel jedné bankovní instituce působící na českém kapitálovém trhu, která v Česku obsluhuje přibližně 1,7 milionů zákazníků.
Jan Baďura vložil článek 08.02.2019 05:00
Slavnost slabikáře
Kategorie: Školní aktuality
Poslední lednový den jsme prožili s našimi prvňáčky ve slavnostním duchu. Nejen, že za přítomnosti paní ředitelky, svých rodičů a budoucích školáků z MŠ museli prokázat své čtenářské schopnosti a následně pak byli pasování na čtenáře.
Jan Baďura vložil článek 01.02.2019 05:00
​​​​​​​“Lyžuj lesy 2019”
Kategorie: Školní aktuality
Dne 22. ledna jsme měli možnost zúčastnit se skvělé sportovní akce “Lyžuj lesy”, která se konala celkem na šesti místech České republiky, mimo jiné i v nedaleké Horní Lipové, nad penzionem Kovárna. Tato akce byla určena pro žáky základních škol a víceletých gymnázií, kterou přijel  osobně podpořit ambassador závodu a český reprezentant Adam Fellner.
Jan Baďura vložil článek 27.01.2019 05:00
Koncert k poctě Pavla Jurkoviče 2019
Kategorie: Školní aktuality
Ve čtvrtek 14. února 2019 se od 17. hodin uskuteční v sále Divadla P. Bezruče v Jeseníku další Koncert k poctě Pavla Jurkoviče, který se bude konat pod patronací ZUŠ Jeseník a MKZ Jeseník a je součástí festivalu probíhajícího napříč Českou republikou.
Jan Baďura vložil článek 25.01.2019 05:00
Fotogalerie
0%