Nepřehlédněte
ZAHRADNÍ SLAVNOST 29.6.2022 od 14:00
Tímto Vás - přátelé školy, rodiče, studenty, absolventy, pedagogický sbor i občany zveme na ZAHRADNÍ SLAVNOST, která se bude konat v atletickém areálu školy. Program bude upřesněn, termín si však zapište do kalendářů již nyní:), těšíme se na Vás...
Naše škola

SLOVO ŘEDITELE

základní školy v České Vsi

Základní škola v České Vsi je dlouhodobě považována za školu, která vyniká osobním přístupem k žákovi. Ve spolupráci s dalšími organizacemi nabízíme širokou škálu aktivit v rámci výuky, nebo jako nabídku volnočasových aktivit. Jsme zapojeni do mezinárodních projektů a zároveň máme rodilého mluvčího v anglickém jazyce. Naše škola se výrazně podílí na kulturním životě obce a svou činností pomáhá budovat společenské vztahy napříč regionem. Máme aktivní Radu rodičů, která pořádá mnoho zajímavých akcí.

Školní žákovský parlament má důležité slovo v organizaci školy, žáci se aktivně zapojují do života školy. Nabízíme služby školního psychologa i speciálního pedagoga. Materiální vybavení udržujeme na nadprůměrné úrovni – díky financím z projektů a spolupráci s obcí. A k tomu všemu - jídlo z naší kuchyně je prostě skvělé :-)

informace školy
0%
Školní parlament v Senátu ČR
Kategorie: Školní aktuality
Osobní pozvání školních parlamentů do Senátu ČR!
Lucie Týmová vložila článek 19.05.2022 05:00
ZLATÁ ŠTAFETA
Kategorie: Úspěchy 2021/2022
Štafetový pohár - okresní kolo, zlato je doma!
Lucie Týmová vložila článek 18.05.2022 05:00
Spaní ve škole 8.A
Kategorie: Školní aktuality
Spaní ve škole je pořád IN
Lucie Týmová vložila článek 18.05.2022 05:00
Trhni si nohou…
Kategorie: Školní aktuality
První soutěžní koloběžkové setkání škol o putovní pohár starosty obce
Lucie Týmová vložila článek 17.05.2022 05:00
Fotogalerie
0%