Nepřehlédněte
Naše škola

SLOVO ŘEDITELE

základní školy v České Vsi

Základní škola v České Vsi je dlouhodobě považována za školu, která vyniká osobním přístupem k žákovi. Ve spolupráci s dalšími organizacemi nabízíme širokou škálu aktivit v rámci výuky, nebo jako nabídku volnočasových aktivit. Jsme zapojeni do mezinárodních projektů a zároveň máme rodilého mluvčího v anglickém jazyce. Naše škola se výrazně podílí na kulturním životě obce a svou činností pomáhá budovat společenské vztahy napříč regionem. Máme aktivní Radu rodičů, která pořádá mnoho zajímavých akcí.

Školní žákovský parlament má důležité slovo v organizaci školy, žáci se aktivně zapojují do života školy. Nabízíme služby školního psychologa i speciálního pedagoga. Materiální vybavení udržujeme na nadprůměrné úrovni – díky financím z projektů a spolupráci s obcí. A k tomu všemu - jídlo z naší kuchyně je prostě skvělé :-)

informace školy
0%
Pěšky do školy
Kategorie: Školní parlament
Dvoutýdenní akce “Pěšky do školy”, dnes s odměnou od školního parlamentu pro ty kdo měli na sobě reflexní prvky, přijeli na nebo a měli přilbu. Díky za účast a organizaci, jste borci!
Lucie Týmová vložila článek 26.09.2022 05:00
Českoveský YARD(A) 8.10.2022
Kategorie: Organizační pokyny
9. ročník turistického pochodu s odměnou
Začátek 8 - 9 hodinou u Základní školy Česká Ves
Jste srdečně zváni :)
Lucie Týmová vložila článek 23.09.2022 05:00
Fotogalerie
0%