Vánoční turnaj smíšených družstev ve vybíjené

Vánoční turnaj smíšených družstev ve vybíjené

17.12.2019
Pár dní před závěrečnými svátky roku se v naší tělocvičně sešli žáci pátých a šestých tříd, aby si společně zasportovali. A tentokrát si změřili své síly v jedné z nejrozšířenějších míčových her, a to ve vybíjené.

Tři desítky pohybu chtivých dětí si v úvodu turnaje nalosovaly své spoluhráče a spoluhráčky, ujasnily jsme si daná pravidla a „šlo se na věc“. Hrálo se systémem „každý s každým“, takže si jednotlivé týmy mohly ověřit, jak zdatní jsou protihráči. I přesto, že byl jeden z týmů téměř jasným favoritem, nedaly mu ostatní „nic zadarmo“ a boje skončily až se závěrečným hvizdem. Vítězové družstva č. 3 – M. Lašák, A. Stejskalová, D. Król, J. Slezák, B. Krejčí, M. Černěnko a D. Matoušková obdrželi při vyhlášení diplomy a dárkovou bonboniéru, ostatní zúčastnění pak drobné sladkosti. Všem patří dík za sportovního ducha a nadšení pro hru. Tak snad zase někdy příště…

JP

Fotografie
img_4754.jpg
img_4745.jpg