A spali a spali a spali…?

A spali a spali a spali…?

07.01.2020
Na sklonku kalendářního školního roku se „mí drahoušci“ dočkali – spali jsme ve škole.

Velkou výhodou (pro některé spáče) bylo, že se závěrečný den ve škole nesl v duchu Vánoční akademie a třídních besídek. V den „D“ jsme se k večeru všichni ve stanovenou dobu sešli u jedné ze školních branek, abychom si tolik očekávanou akci společně užili. Musím podotknout, že byli všichni (k mé radosti) náležitě a dle instrukcí vybaveni. Záhy po „ubytování“ jsme se pustili plánovaného programu, a bylo veselo, přiměřeně živo a veselo. Zvládli jsme soutěže, diskotéku v maskách, třídní kino, netradiční tvoření s moukou, stezku odvahy a dokonce se někteří i přiměřeně vyspali. Jen těch objednávek čajů bylo pro mě po ránu nezvykle mnoho, což jsem si „vybrala“ povinnou společnou rozcvičkou… ☺ A tak jsme páteční den před Vánoci započali s dobrou náladou a s úsměvem (a zase o něco bohatší). Všem „mým drahouškům“ proto děkuji za dodržování stanovených pravidel a už nyní se těším na další třídní akci.

tř.uč.JP