Kytičkový květen online

Kytičkový květen online

18.05.2020
Každým rokem je v naší škole tradicí, že žáci devátých ročníků obléknou žlutá trička a vydají se pomáhat lidem, kteří život nemají tak růžový.

Za příspěvek, který hodíte do kasičky, dostanete malou připínací kytičku, jako známku toho, že jste pomohli.  Je to krásná akce. Tento rok neměl být jiným, s nynější situací ovšem nikdo nepočítal. Kytičkový den proti rakovině se měl a vždy konal v květnu. Jeho tvůrci však vymysleli alternativu, do konce května máte možnost zaslat DMS na číslo 87 777 a tím si zakoupit e-kytičku, podpořit akci a pomoct lidem. Více informací najdete v přílohách! Já upřímně doufám, že letošní rok nebude jiný a povede se stejně, jako všechny před ním. Pomáhejme, protože to je to nejhezčí, co můžeme udělat. 

Karolína Svobodová