Projekt Vzdělávací dny AŠSK - den 1.

Projekt Vzdělávací dny AŠSK - den 1.

11.08.2020
Základní škola v České Vsi nezahálí ani o prázdninách. V rámci projektu Asociace školních sportovních klubů (AŠSK) připravili učitelé Josef Zbýňovec a Ivana Chocholová pro několik žáků školy zábavný čtyřdenní program. A tak i v době prázdnin je možné na chodbách naší školy slyšet smích a štěbetání dětí.

Po zahájení v multifunkční učebně jsme si zahráli první společnou hru, kdy z dětí opadl zbytečný ostych. A pak už hurá pro koloběžky, rozjezdit se na dopravním hřišti a jet s větrem o závod směr Písečná. Cesta byla příjemná, svítilo sluníčko, doprovázela nás dobrá nálada a úsměvy a červené tváře dětí (i učitelů).

Naším cílem byla Rezidence u Jezera, kde jsme se společně projeli na šlapadlech a lodičkách, odvážnější z nás se i ponořili do vody, někteří třeba jen po kolena. Po skvělém obědě a zmrzlinovém poháru jsme se ještě jednou vrátili k vodě a pak společně absolvovali „koloběžkovou“ cestu zpět do školy.

S plnými bříšky a po horkem rozehřáté cestě se jelo trošičku hůř, ale zvládli jsme to všichni – malí i velcí.  Už se těšíme na další společný den.

Ivana Chocholová

Fotografie
foto1.jpg
foto2.jpg
foto3.jpg
foto7.jpg
foto9.jpg