Projekt Vzdělávací dny AŠSK - den 2.

Projekt Vzdělávací dny AŠSK - den 2.

11.08.2020
Ráno to vypadalo, že budeme bez sluníčka. Ale opravdu jen brzy ráno. Na vlakovém nádraží v Jeseníku už nám bylo pořádně teplo a před sluníčkem jsme se utíkali schovat do vlaku. Cesta nebyla příliš dlouhá, ale opět byla provázena smíchem. Po včerejší únavě nebylo ani památky.

Z Horní Lipové jsme vyrazili směr Lesní bar. Na první zastávce jsme se trošičku vrátili do „školních lavic“, zopakovali jsme si co je to CHKO, chviličku si povídali o řekách, rostlinách…. Ale víte, jak to je. Prázdniny a zkoušení. Tyhle dvě věci moc k sobě nejdou. A tak jsme si na pobavení zahráli letní koulovačku a vydali se na túru. V lese jsme plnili spoustu úkolů, hledali předměty, které jsme pojmenovávali, hráli paměťové hry, kreslili klacíkama, přeskakovali potůček, poznávali stromy. Dokonce se k nám chtěli přidávat děti, které byly na výletě s rodiči a vůbec nás neznaly.

Lesní bar se nám líbil. Sice opékání špekáčků v takovém vedru nebylo nic moc, ale vše se zvládlo bez větších potíží. A holky  si na doporučení paní učitelky upekly i brambory. Cestou zpět na vlak jsme si zahráli hry, u kterých se nám lépe šlapalo, vlak jsme stihli. Cestou domů jsme do sešitů dostali sluníčka za splněné úkoly. Ti nejmenší dostali i hříbky. Všichni se už těšíme na další den.

Ivana Chocholová

Fotografie
foto17.jpg
foto18.jpg
foto19.jpg
foto20.jpg
foto21.jpg
foto22.jpg
foto23.jpg
foto24.jpg
foto25.jpg
foto26.jpg
foto27.jpg
foto28.jpg
foto29.jpg