Podpůrný seminář pro rodiče - pozvánka

Podpůrný seminář pro rodiče - pozvánka

04.02.2021
Současný stav je náročný. Přináší dětem i rodičům nové výzvy. Záleží nám na vás všech. Proto jsme oslovili odborníky ze Střediska výchovné péče Dobrá vyhlídka ze Šumperka, abychom uspořádali podpůrný seminář pro rodiče našich žáků. Výzvy distanční výuky v době pandemie - 16. 2. od 17:00 online. Více v textu:

Výzvy distanční výuky v době pandemie

Srdečně Vás zveme k účasti na semináři, který proběhne v úterý 16. února od 17:00 - 18:30 a povedou jej Mgr. Jitka Křečková (vedoucí, etopedka) a Mgr. Barbora Chvátalová (psycholožka) ze Střediska výchovné péče Dobrá vyhlídka v Šumperku.

Jak zvládají Vaše děti distanční výuku?
Jak jsou na tom s duševním i fyzickým zdravím v nejistém období pandemie?
Jaké obtíže s nimi nyní řešíte ve výchově?
Co je ještě v mezích tolerance a kdy bychom již měli něco dělat?
A jak dětem v tomto náročném období můžeme pomoci?

Seminář proběhne formou přednášky a následné diskuse. Poskytneme Vám odborné i praktické informace, zodpovíme Vaše předem položené dotazy (viz. odkaz na dotazník) a určitě poskytneme prostor sdílet Vaše zkušenosti či se zeptat přímo i online.

Abychom mohli program co nejlépe zacílit, prosíme Vás o vyplnění tohoto dotazníku. Dotazník je anonymní. Jeho vyplnění Vám zabere maximálně 5 minut. Neváhejte se prosím podrobněji rozepsat a zmínit i případné další oblasti, které byste si přáli probrat.

Odkaz, přes který se budete moci připojit, najdete na konci dotazníku.

Kapacita semináře je neomezená.

Těšíme se na Vás!
Mgr. Jitka Křečková a Mgr. Barbora Chvátalová, Středisko výchovné péče Dobrá vyhlídka
https://www.dobravyhlidka.cz/