Tak jsme se dočkali…

Tak jsme se dočkali…

16.06.2021
Měsíc květen se v letošním školním roce určitě všem „zapíše“ do paměti, a to z jednoho hlavního důvodu – konečně se po několika měsících pro všechny děti otevřely školy. Pro většinu z nás to však znamenalo opravdu velkou změnu…

Když pominu tolik diskutované nošení roušek a pravidelné testování – děti se mohou konečně hýbat v rámci předmětu Tělesná výchova! Dlouho jsem neviděla tolik nadšených žáků a takovou radost z organizovaného pohybu jako právě v těchto dnech.

A protože si ne všichni udrželi svou tělesnou kondici, bylo třeba k jednotlivým aktivitám přece jen přistupovat poněkud opatrněji. Prostor tedy dostaly netradiční pomůcky a pohybové činnosti, ze kterých mají děti radost.

A výsledek je vidět – tak snad jim to dlouho vydrží a na pravidelný pohyb nezapomenou ani v průběhu blížících se letních prázdnin.

 JD

Fotografie
img_8572.jpg
img_8547.jpg
img_8395.jpg