Sportovní den mládeže s TAJV v České Vsi

Sportovní den mládeže s TAJV v České Vsi

13.10.2021
Sportovní den mládeže s TAJV v České Vsi se uskuteční v úterý 19.10.2021 od 9 hod na místním sportovišti ZŠ. Jedná se o národní projekt, kde všichni účastníci akce soutěží v několika kolektivních sportovních aktivitách (tenis, fotbal, florbal, házená, frisbee, basketbal, SEVA).

Nejúspěšnější skupina dětí v závěrečném rozstřelu v České Vsi bude soutěžit o finálová umístění v turnaji. Hráč, který získá nejvíce bodů, vyhrává první místo včetně vstupenky na Národní finále v Poděbradech (9.12.2021). Právě zde bude vítěz turnaje svým jménem a sportovními výkony reprezentovat obec Českou Ves v konkurenci ostatních vítězů z České republiky.

Soutěží se zúčastní 50 žáků ze 4. až 7. ročníku.

Těšíme se na vaši účast.

Mgr. Jan Váňa

Organizátor projektu TAJV

www.tajv.cz