Den pro dětskou knihu v obecní  knihovně

Den pro dětskou knihu v obecní  knihovně

06.12.2021
Dnem pro dětskou knihu, který připadá vždy na sobotu před první adventní nedělí,  zahajujeme adventní knižní čas v obecní knihovně Česká Ves.

Hlavní myšlenkou Dne pro dětskou knihu je dnes už ne úplná samozřejmost – dobrá dětská knížka jako dárek pod vánočním stromečkem.

Proto ukazujeme dětem, ale i dospělým, co považujeme za dobré dětské knížky, seznamujeme  se  s novinkami, připomínáme klasiku. Vystavujeme, směřujeme, možná i směrujeme?

A samozřejmě také listujeme, prohlížíme a čteme z těch dobrých knížek.

Letos se nám podařilo získat ve větším počtu zajímavé dětské knížky, které malí čtenáři mohou pod naším knihovnickým stromkem najít a jednu si dokonce odnést domů, jako takový malý předvánoční dárek.

Jestli si  chcete prohlédnout  dobré dětské knížky a potom si  odnést knižní dárek, neváhejte:

každé pondělí a čtvrtek v době od 13.00 do 17.00 na vás v obecní knihovně čeká rozsvícený stromeček  a pod ním zajímavé knížky. A to až do 23.prosince, kdy bude knihovna v letošním kalendářním roce otevřena naposledy.

P.S. Kdyby se náhodou stalo, že zájem převýší nabídku a všechny knižní dárečky zmizí dříve, než k nám se svými dětmi dorazíte, nemusíte se bát, že od nás odejdete s prázdnou. Letošní Den pro dětskou knihu totiž zastřešuje Čtyřlístek, a tento oblíbený časopis u nás najdete vždy v dostatečném množství! 

Fotografie
strom1.jpg