Návštěva partnerské školy ze Stodu

Návštěva partnerské školy ze Stodu

17.05.2022
Dvě školy, jeden tým, společné zážitky

Po nucené dvouleté covid pauze, kdy se setkali pouze pedagogové, aby nasdíleli vzájemné zkušenosti a strasti s on-line výukou,  nás opět navštívila partnerská Základní a mateřská škola STOD z dalekého Plzeňského kraje.

Dorazilo 40 žáků 8. a 9. tříd, někteří se zúčastnili závodů v koloběhu.  Pro všechny byly připraveny aktivity ve spolupráci s eventovou agenturou MEK- IN, po vydatné a výborné večeři vzali program do svých rukou naši učitelé s vybranými žáky ze stejných ročníků a zábava pokračovala dál.

Na své si přišli vyznavači stolních her, fotbálku i šprtané. Pro odvážnější byl připraven taneční parket s DJem. Během pátečního dopoledne navštívili studenti společně Lázně Jeseník, po obědě se vydali zpět po D1 směr Plzeň.

Setkání mělo velmi přátelskou atmosféru, navázala se nová kamarádství, ztvrdila se oboustranná spolupráce. Věříme, že se naplnila vzájemná očekávání, za naší strany určitě. Tímto děkujeme za návštěvu a budeme se těšit zase za rok J.

Fotografie
stod aktivity.jpg
kolobezky stupne vitezu.jpg
DSC_0664.JPG
DSC_1023.JPG
DSC_1051.JPG
DSC_0664.JPG
stod hra1.jpg
stoda.jpg
stod hra.jpg
stod hra2.jpg
stod3.jpg
stoda.jpg