Pasování 9. ročníků na středoškoláky

Pasování 9. ročníků na středoškoláky

19.07.2022
Šerpování 9. ročníků bylo vtipné, emotivní, krásné!

Oslavy letošních deváťáků proběhly v hotelu Zlatý Chlum.

Žáci měli připravený bohatý program, nezapomněli poděkovat učitelům i personálu školy, které odměnili vtipnými a nápaditými dary. Dozvěděli jsme se mnohé ze zákulisí vyučování a většina pedagogů zažila úžasný aha efekt, když je žáci napodobili osobitým humorem. Z dívek jsou krásné slečny a chlapců mladí muži, kterým to v oblecích opravdu seklo.

"Je krásné sledovat ty rodící se osobnosti a být jim s mým týmem nablízku. Ve chvílích, kdy zažívají úspěch, i kdy možná šlapou vedle a hledají se, kdy rostou… Když s nimi můžeme jít dál a kupředu - tam, kde snad budou ještě lepšími lidmi, než jsou teď". Mgr. Filip Worm

Přejeme všem mnoho úspěchů na další cestě životem...

Fotografie
a.jpg
dsc_0525a.jpg
dsc_0557a.jpg
dsc_0564a.jpg
dsc03651-2.jpg
dsc_0989a.jpg
dsc_0109a.jpg