Školní družina byla na návštěvě v českoveském muzeu

Školní družina byla na návštěvě v českoveském muzeu

22.11.2019
​​​​​​​Se staršími žáky ze školní družiny jsme navštívili v říjnu muzeum v Česká Vsi. Tam nás přivítal pan Janas, který pro nás připravil bohatý program.

Se staršími žáky ze školní družiny jsme navštívili v říjnu muzeum v Česká Vsi. Tam nás přivítal pan Janas, který pro nás připravil bohatý program.  Muzeu jsme prošli dvě místnosti. Jedna je zaměřena na historii obce Česká Ves, kde jsme měli možnost prohlédnout si předměty, které používaly naše babičky. Druhá místnost nás uvedla do období druhé světové války, především na zajatecké tábory na Jesenicku. Měli jsme možnost si prohlédnout válečné uniformy, zbraně, válečné modely. Pan Janas ochotně odpovídal na naše otázky, a tak jsme se dozvěděli spoustu dalších zajímavých informací.

Petra Vedrová

Fotografie
img_3016.jpg
img_3007.jpg
img_3001.jpg