Ohlédnutí za měsícem září ve školní družině

Ohlédnutí za měsícem září ve školní družině

30.09.2021
Už v září jsme se ve školní družině zúčastnili několika akcí.

Prvňáčci a druháci navštívili Ekofarmu v Branné, kde si mohli prohlédnout, jak to na takové farmě chodí. Provázela je paní Skřivánková a nejvíce je zaujal teletník. Měli totiž to štěstí, že viděli čerstvě narozené telátko. Upoutalo je také, jak se starší telata krmí přes cumel.

Žáci třetí a čtvrté třídy se vydali společně s panem Procházkou, zaměstnancem Lesů ČR, poznávat přírodu v okolí Branné. Prošli si část naučné stezky Pod ptačí planinou a seznámili se s okolní faunou a flórou.

Žáci 4. třídy navštívili ještě firmu Kostka v Potůčníku, kde se vyrábí koloběžky. Poznali základní pravidla jízdy na koloběžce a vyzkoušeli si své dovednosti na naučném trenažéru. Potom se vydali ještě na koloběžkách k nedaleké kapličce sv. Anny a vyzkoušeli si jízdu v členitém terénu.

Fotogalerie
Ohlédnutí za měsícem září ve školní družině
30.09.2021
Už v září jsme se ve školní družině zúčastnili několika akcí. Prvňáčci a druháci navštívili Ekofarmu v Branné. Žáci třetí a čtvrté třídy se vydali poznávat lesy ČR a žáci čtvrté třídy navštívili firmu KOSTKA.