Květinový květen online

Květinový květen online

20.05.2021
Členové Školního parlamentu na naší škole tradičně každý rok v květnu oblékají žlutá trička a pomáhají s prodejem žlutých kytiček. Příspěvek je pak věnován na boj proti rakovině.

Letošní sbírka se kvůli epidemické situaci přesouvá až na září. Přesto se však můžeme zapojit a pomoci. Pokud byste rádi podpořili dobrou věc, můžete přispět dárcovskou SMS a zakoupit si tak e-kytičku. Symbolicky se také můžete zapojit malováním kamínků a podpořit tak Ligu proti rakovině. Na kamínky můžete namalovat sbírkovou kytičku či měsíček lékařský, kterým je sbírková kytička inspirována, případně jinou žlutou či oranžovou květinu. Další informace ke kreslení kamínků najdete zde.

Fotografie
kaminky_proti_rakovine-banner.jpg
kvetinovy_kveten_dms_banner.jpg
Ke stažení