Miss domácí mazlíček

Miss domácí mazlíček

25.06.2021
Poslední výzva tohoto roku měla velkou účast a byla zábava na ní pracovat.

Poslední vývzu tohoto roku nebylo lehké vymyslet, ale všechny nás zaujal nápad na soutěž krásy domácích mazlíčků. Soutěž jsme pojmenovali Miss domácí mazlíček, vyrobili jsme plakát a vše mohlo začít. Pro účast v soutěži stačilo poslat fotku nebo video mazlíčka. Následně jsme ze všech materiálů vybrali favority, které jsme ocenili. Nápad na výzvu se opravdu povedl. Nečekali jsme, že se zapojí tolik lidí – zúčastnilo se hodně žáků ze všech tříd. Všechny fotky i videa se nám líbily, byly pěkné a zajímavé. Některé byly vtipné, jiné roztomilé, další zase krásně graficky zpracované. Hodnocení nás bavilo a bylo náročné vybrat ty nejlepší. Nakonec jsme ocenili tři účastníky v kategorii fotografií a dvě videa na prvním i druhém stupni. Ceny jsme osobně vybrali tak, aby udělaly radost mazlíčkům. Všechny fotky si můžete prohlédnout ve fotogalerii článku. Doufáme, že jste si výzvu užili a těšíme se na příští rok. 

Školní parlament ZŠ Česká Ves

Přehled výsledků

1. stupeň

1. místo křeček Nikolas Bandevský, 5. B
2. místo border kolie Eliška Pluháčková, 4. třída
3. místo kočka Adéla Šigutová, 4. třída

2. stupeň
1. místo pyrenejský horský pes Jana Vrbová, 7. A
2. místo kocour Pupík Johana Riegelová, 9. B
3. místo leonberger Corry Johana Riegelová, 9. B

Oceněná videa

  • papoušek Sunny – Nela a Beáta Mudrovy, 5. A + 9. B
  • andulka Otík – Ondra Čulák, 8. A
  • koně v lese – Gabriela Zoubková, 8. A
  • výcvik psů – Tereza Klohnová, 3. A