Preventivní opatření COVID-19 od 8. září

Vážení rodiče,
vzhledem k nejisté situaci kolem COVID-19 a především k ochraně Vašich dětí i zaměstnanců školy, plánujeme od úterý 8. září zavést nošení roušek v čase přesunu žáků do jídelny.

Vážení rodiče,

Jedná se pouze o cestu ze třídy k výdeji jídla a následně do odchodu ze společných prostor jídelny. Výdej obědů jsme pečlivě rozdělili tak, abychom minimalizovali kontakt žáků v jídelně. I přesto raději zavádíme opatření nosit roušky po nezbytně nutnou dobu.

Žádáme Vás proto, abyste své dítě od úterý 8. září vybavili ochrannou rouškou úst a nosu pro snížení šíření kapének možné infekce. Bližší pokyny obdrží od vyučujících.

Dále Vás z preventivních důvodů žádáme, abyste Vy sami do budovy školy vstupovali vždy s ochranou úst a nosu (rouškou).

Děkujeme za pochopení a vážíme si Vaší spolupráce.

Za vedení ZŠ Česká Ves: Mgr. Filip Worm, ředitel školy