Přijímací řízení 2020-2021

Přijímací řízení 2020-2021

03.11.2020
Vážení rodiče vycházejících žáků,
pokud by byla normální situace a nebyli jsme v nouzovém stavu, právě v této době by probíhala spousta akcí zaměřených na přijímací řízení na střední školy a na výběr středních škol. Bohužel nic z toho v tomto školním roce neproběhne.

 Vím, že pro Vás jsou velmi důležité všechny informace, které se tohoto tématu týkají. Proto jsme na naše webové stránky v části: Školní poradenské pracoviště umístili materiály, ve kterých najdete všechny potřebné informace k tomuto tématu.

 Chci jen připomenout, že pokud Vaše dítě chce studovat na umělecké střední škole (tam, kde se skládají talentové zkoušky), musíme odevzdat přihlášku na střední školu do 30. listopadu. 

 Přihlášky Vám mohu vytisknout, ale potřebuji od Vás název střední školy a kód a název oboru, které chce Vaše dítě studovat. Tyto informace mně pošlete na e mail: sasvatova@zsceskaves.cz

 Na tento e mail posílejte také jakékoliv dotazy, které na mě budete mít.

Mgr. Tamara Šašvatová

výchovná poradkyně