Informace Krajské hygienické stanice

11.12.2020
Naše škola má přes 360 žáků a okolo 50 zaměstnanců. Pečlivě dodržujeme hygienická nařízení, ale i přesto je zřejmé, že s nulovým výskytem Covid-19 to zřejmě nepůjde. Protože se ve škole vyskytly ojedinělé případy, upozorňujeme Vás na to tímto prohlášením Krajské hygienické stanice:

V základní škole se vyskytl případ onemocnění COVID-19. Sledujte proto zdravotní stav svých dětí a případné změny konzultujte s praktickým lékařem pro děti a dorost. Pokud byla míra rizikovosti kontaktu vašeho dítěte s pozitivní osobou vyhodnocena jako riziková, budete telefonicky kontaktování pracovníkem krajské hygienické stanice a vašemu dítěti bude nařízena karanténa po dobu deseti dní ode dne kontaktu s jedincem pozitivním na nemoc COVID-19.

MUDr. Veronika Panáčková

Vedoucí oddělení hygieny dětí a mladistvých Šumperk