Organizace výuky od 29. do 31. 03. 2021

Organizace výuky od 29. do 31. 03. 2021

26.03.2021
Zejména v této době jsme postaveni před nové výzvy a neustále hledáme rovnováhu. Máme za sebou od Vánoc už další tři měsíce výuky doma. Rozhodli jsme se proto, že využijeme tři dny před velikonocemi trochu jinak:

// Klikněte na video v obrázku nebo ZDE //

Na 1. stupni bude výuka vedena volněji, více hravou formou – v režii třídních učitelek.

Na 2. stupni dostanou žáci ve spolupráci s učiteli prostor k doplnění chybějících úkolů, individuálním konzultacím nad učivem a přípravě hodnocení pro blížící se 3. čtvrtletí.

Jak to na 2. stupni proběhne? Učitel kontaktuje žáka na jeho školní email (proto sledujte maily!) Ve dnech pondělí až středa budou vyučující k dispozici k individuálním konzultacím. Učitel se připojí vždy na začátek hodiny dle rozvrhu. Mohou probíhat také k individuální konzultace přímo ve škole - dle uvážení pedagogů.

Děkuji všem, kdo se spolu s námi podílíte na cestě dětí k lepší budoucnosti.
Pěkný den a krásné velikonoce.