Zábavné dopoledne s atletikou a otevření atletického areálu po rekonstrukci

13.10.2021
V úterý 19. 10. budeme pro žáky na 1. stupni pořádat zábavné atletické dopoledne. U této příležitosti proběhne slavnostní otevření zrekonstruovaného areálu.

Atletický areál při ZŠ v České Vsi byl v současném půdorysu obnoven v roce 1999 - dva roky po velkých povodních. Návrh: Ing. arch. Jiří Šolar.

Po více než 22 letech byl povrch dráhy v nevyhovujícím stavu. Proto v létě roku 2021 proběhla z dotace MMR a vlastních zdrojů kompletní výměna povrchu i renovace doskočiště. Díky rekonstrukci bude areál lépe sloužit našim žákům, dětem z mateřské školy i dalším návštěvníkům.

Slavnostní zahájení provozu na obnoveném atletickém areálu se uskuteční v úterý 19. 10. 2021 - současně proběhne národní projekt Sportovní den TAJV a školní program zábavné atletiky.

Po rekonstrukci 2021
Původní stav před rekonstrukcí