Sportovní den mládeže s TAJV

Sportovní den mládeže s TAJV

24.10.2022
2. ročník oblíbené národní soutěže Sportovní den mládeže s TAJV v České Vsi se uskutečnil v úterý 18.10.2022

Jednalo se o semifinálové kolo z celkového počtu 250 turnajů v České republice. Žáci a žákyně ze základní školy v České Vsi se na hřišti utkali ve fotbale, florbale, házené, frisbee a tenise.

Z celkového vítězství se nakonec zaslouženě radovali Adam Tomalský, Lenka Budínová a Filip Oravec. Finalisté semifinálového turnaje v České Vsi získali upomínkové diplomy, věcné odměny a mnoho dalších sponzorských cen. Společně s cenami obdrželi finalisté vstupenku na závěrečný celorepublikový turnaj, Národní finále v Poděbradech, který se bude konat v předvánočním termínu 3.12. – 4.12.2022. Na tomto turnaji budou postupující hráči reprezentovat zejména základní školu, obec Českou Ves a Olomoucký kraj. Vítěz Národního finále v Poděbradech převezme putovní pohár TAJV od ministra školství, mládeže a tělovýchovy.

Sportovní den mládeže s TAJV v České Vsi byl zrealizování za podpory Obce Česká Ves, Olomouckého kraje a partnerů projektu.

Mgr. Jan Váňa, Organizátor soutěže TAJV

http://www.tajv.cz