Předtaneční 2023 - roztancujme Českou Ves!

Předtaneční 2023 - roztancujme Českou Ves!

08.12.2022
Klub sportovního tance Jesenicka přichází ve spolupráci se ZŠ Česká Ves se zajímavou a atraktivní nabídkou akce Předtaneční 2023, která je směrována na žáky osmých a devátých tříd celého jesenického regionu.

Kurz bude probíhat v 7 termínech uvedených na letáčku v příloze vždy v pátek od 15.30 do 17.00 hodin v tělocvičně ZŠ Česká Ves. Termín kurzu je zatím jen orientační, může být po dohodě změněn a bude upřesněn až dle skutečného zájmu a volných prostor ve vybraném termínu.

Společný závěrečný věneček všech probíhajících předtanečních na ZŠ pak bude v určeném sálu města, které má nejsilnějšího zastoupení tanečníků z místní školy.

Kurz povedou licencovaní trenéři III. třídy ČSTS paní Petrová Soňa a Kavický Matias. 

Neváhejte a přijďte se pobavit i něco nového naučit!

Více o Klubu sportovního tance Jesenicka z.s. naleznete na stránkách https://www.facebook.com/kst.jesenicka/

Ing. Kavický Jaroslav
předseda správní rady
Klubu sportovního tance Jesenicka z.s.
Mob: 773 337 956