Váš názor nás zajímá!

Váš názor nás zajímá!

17.05.2024
Cílem naší školy je, aby se děti do školy těšily a cítily se zde bezpečně, pomozte nám vyplněním dotazníku, který najdete v Bakalářích, děkujeme :)

Milí žáci, učitelé, rodiče,

Cílem naší školy je, aby se děti do školy těšily a cítily se zde bezpečně, učitelé předávali znalosti a vědomosti s chutí a svou práci měli rádi, aby se provozním zaměstnancům ve škole dobře pracovalo a rodiče byli s výběrem školy pro své děti spokojení.

Zda se nám to daří a co bychom případně měli změnit, nám musíte říct vy, kteří jste do chodu školy zapojení.

Proto jsme si nechali od společnosti Scio připravit dotazník, který vám předkládáme, a prosíme o jeho vyplnění. Důležité jsou pro nás i vaše třeba i nepříjemné připomínky, nad kterými se tak můžeme zamyslet.

Rodiče - za každé dítě ve škole vyplňte vždy jen jeden dotazník.

Instrukce k jeho vyplnění jsou uvedeny v hlavičce dotazníku. Elektronický dotazník prosím vyplňte nejpozději do 19. 5. 2024. Odpovědi se ukládají průběžně, po jeho vyplnění již není nic dalšího potřeba.

Anonymita: Šetření je připraveno tak, abyste mohli své názory vyjádřit bez obav ze zneužití.

Souhrnné výsledky zveřejníme na webu školy a budeme vás o nich informovat.

V případě dotazů kontaktujte třídního učitele vašeho dítěte.

Děkuji za vaše názory i vaši pomoc.

Za ZŠ Česká Ves Mgr. Filip Worm, ředitel školy