Soutěž v anglickém jazyce

Soutěž v anglickém jazyce

22.03.2022
Na konci února se u nás ve škole po covidové pauze opět konalo školní kolo soutěže v anglickém jazyce.

V prvním kole soutěže si všichni účastníci otestovali své poslechové dovednosti a schopnost porozumět neznámému textu. Ti nejlepší pak postoupili do ústního kola, kde porota s rodilým mluvčím rozhodla o vítězích. Potěšil nás velký zájem žáků o účast v soutěži a také skvělé výkony, které se rok od roku zlepšují. Vítězům gratulujeme a všem účastníkům přejeme, aby jim vydržela chuť na sobě pracovat a zlepšovat se. Keep going!

Výsledky školního kola soutěže v anglickém jazyce

Kategorie I. A (6. – 7. třída)

1. místo: Barbora Krejčí, 7. A

2. místo: Klára Šoltysová, 7. C

3. místo: Helena Holčíková, 7. B

Kategorie II. A (8. – 9. třída)

1. místo: Eva Danielová, 8. A

2. místo: David Mareth, 9. A

3. místo: Tereza Blandová, 9. B

Eva Danielová a Barbora Krejčí naši školu dále reprezentovaly v okresním kole, které proběhlo dne 15. 3. 2022 v Jeseníku. Podařilo se jim obstát ve velké konkurenci a ve svých kategoriích obě obsadily krásné 4. místo.

Fotografie
dsc05051.jpg
dsc05060.jpg
dsc05064.jpg
dsc05050.jpg