Divadelní žatva

Divadelní žatva

25.04.2022
V sobotu 2.dubna se žáci třídy 4.A zúčastnili malé přehlídky divadelních souborů na Jesenicku.

Divadelní žatva se dříve – před covidem – konávala pravidelně, každoročně v první  dubnovou sobotu. Letos  ji pořadatelé konečně mohli zase uspořádat, bylo však patrné, že obecenstvo i účinkující se dostavili v menším počtu.

To však našim žákům vůbec nevadilo, naopak. V poměrně komorní atmosféře jesenického divadla P. Bezruče podali skvělý výkon, doprovázený vstřícnou a v závěru také pochvalnou reakcí publika: dlouhým upřímným potleskem. Když po svém vystoupení obdrželi dokonce „zlaté medaile“  -  co na tom, že byly jen čokoládové – a také diplomy, jejich nadšení nebralo konce.

Takže i my děkujeme mladým ochotníkům za jejich nasazení, rodičům za výbornou spolupráci a paní učitelce Pavle Mudrové za skvělý nápad, vtipnou režii a samozřejmě za hudební doprovod.

Muzikálovou pohádku Ze sněhového vršku předvedli žáci v prostoru školy i svým mladších kamarádům a dětem z mateřských škol. I oni byli nadšení a jídelnou se nesl bouřlivý potlesk.

Kateřina Proske

Fotografie
žatva1.jpg
žatva2.jpg
DSC04586.jpg
DSC04554.jpg
DSC04592.jpg
DSC04602.jpg
DSC04591.jpg
DSC04647.jpg
DSC04561.jpg