Školní kolo recitace Dětská scéna

24.02.2019

19. února se konalo školní kolo recitační soutěže Dětská scéna. Sešlo se hodně recitátorů. Nejprve vystoupili žáci prvních tříd, kteří recitovali v této soutěži poprvé. Nejlépe se umístili Matyáš Lukeš, Tereza Vašíčková, Nikola Guzejová všichni z 1. A. V kategorii žáků 2 - 3. třída se na prvním místě umístila Beáta Mudrová z 3. A, druhé místo obsadila Adina Jedličková ze 2. třídy. Třetí místa byla dvě - Kateřina Hlaváčková a Jakub Schneider ze 3. B.

Nejpočetnější a výkonnostně vyrovnaná byla kategorie 4. - 5. tříd. Zde bylo těžké vybrat toho nejlepšího. Nakonec se jím stal Tobiáš Robotka z 5. A., druhý byl Jaroslav Mačkal ze 4. A a třetí místa obsadili Michaela Žmolíková ze 4. B, Marek Lašák z 5. B a Zuzana Pospíšilová ze 4. A. Někteří z nich postupují do okresního kola Dětské scény, která se koná 7.3.2019 v Duze v Jeseníku. Budeme jim držet palce.

Dagmar Černilová