Přespolák 2023 - krajské finále

Přespolák 2023 - krajské finále

16.10.2023
S nádechem historického úspěchu v podobě 3. místa v kraji našich děvčat v soutěži družstev to nekončí!
Dne 12. 10. se 4 naše děvčata (Nela Smolíková, Beata Mudrová, Karolína Procházková a Alena Svobodová) zúčastnila krajského finále v přespolním běhu. S nádechem historického úspěchu v podobě 3. místa v kraji našich děvčat v soutěži družstev to nekončí, neboť Beata Mudrová vystoupala na stejný stupínek také v soutěži jednotlivkyň.
Za zmínku stojí, že naše holky jsou v rámci kategorie všechny z mladšího ročníku a proto se už teď můžeme pomalu těšit na to co předvědou v příštím roce, kde budou těmi staršími a zkušenějšími závodnicemi. 
 
 Holky - DĚKUJEM - a těšíme se na další atletická klání. 
Mgr. Jan Baďura
Fotografie
image0.jpeg
image1.jpeg
image2.jpeg
image3.jpeg
image4.jpeg