Sedmička a sníh

Sedmička a sníh

12.03.2021
Nastal čas jarních prázdnin a v současné době čas odpočinku… Já vím, že těch úkolů už bylo dost, ale co takhle úkol, aby se žáci vyřádili v době volna venku a ještě si přitom zasoutěžili?

Nastal čas jarních prázdnin a v současné době čas odpočinku… Já vím, že těch úkolů už bylo dost, ale co takhle úkol, aby se žáci vyřádili v době volna venku a ještě si přitom zasoutěžili? Prognóza počasí mi byla nakloněná, a i když děti reagovaly na výzvu Vytvořit co nejzajímavější sněhový objekt dotazy: „A z čeho, když je všude bláto?“, nápad se uskutečnil. Hned druhý den totiž začalo sněžit a jen tak nepřestalo. Někteří se to práce vrhli doslova s vervou a výsledky nyní můžete posoudit sami

Jarmila Donée, třídní učitelka 7. A

Fotografie
dort.png
jester-sedmak.jpg
dabelsky-vypravci.jpeg
ctyrlistek.jpg