Pěšky do školy

Pěšky do školy

02.10.2020
Chodíme pěšky. Motivujeme k pohybu. Budujeme imunitu.
Od 5. 10. do 9. 10. na naší škole.

V sobotu se hezky rozhýbeme na Yardovi a další týden v pohybu budeme pokračovat. Naše škola se totiž zapojí do výzvy Pěšky do školy, které se zúčastní všichni žáci od 4. do 9. třídy. V rámci této akce si děti budou značit, jak dorazily do školy, a budeme soutěžit o nejlepší třídu. Hodnotit se nebude množství ušlých kilometrů, ale pravidelnost v cestách do školy pěšky nebo na kole či koloběžce. 

Pokud se s dětmi vydáte pěšky také Vy, rodiče, můžete se zúčastnit soutěže Vyfoť zážitek. Stačí vyfotit a popsat své zážitky s dětmi cestou do školy, ať už chodíte pěšky pravidelně nebo to pro vás bude novinkou. Vyhrát můžete zajímavé ceny. Více informací k soutěži najdete zde: https://www.prazskematky.cz/projekty/pesky-do-skoly/soutez-2020/ 

Rodiče s QR

Pěšky do školy - plakát

Mgr. Kristina Halfarová