Celá  Česká Ves  čte  dětem

Celá  Česká Ves  čte  dětem

12.06.2019
Červnový týden, věnovaný každodennímu čtení v rámci společnosti Celé Česko čte dětem, jsme letos pojali konkrétněji, řeklo by se místně příslušně.  Letos je toto čtení součástí našeho celopololetního projektu  UŽ  JSEM  ČTENÁŘ  -   KNÍŽKA  PRO  PRVŇÁČKA.

Ve dnech 10.- 14. 6.  přijdou za našimi prvňáky postupně paní učitelka z MŠ, starosta naší obce, trenér fotbalových benjamínků, zdravotní sestra z DPS, člen jesenického hasičského sboru – všichni aktivní čtenáři, kteří se pokusí svůj zápal pro četbu přenést na právě začínající čtenáře.

Všichni tito obyvatelé obce Česká Ves si budou s dětmi povídat o tom, kdy a jak právě oni začínali s četbou. A proč i v dospělém věku zůstávají knihy jejich nepostradatelnými společníky. Na závěr budou prvňáčkům předčítat z knížky Zuzany Pospíšilové  ZÁHADA  ŠKOLNÍ  PŮDY.                                                                                                                                   

                                                                                                                                            K. Proske, P. Mudrová

Fotografie
img_1839.jpg
img_1840.jpg
img_1842.jpg