Články - Granty/Projekty

Předchozí | Dalšístrana / 2 0-12 z 15 článků
Erasmus+ ”Španělská návštěva”
Kategorie: Granty/Projekty
Tento projekt měl seznámit žáky z jiných zemí s naší kulturou a přiblížit jim běžný život v české rodině
Lucie Týmová vložila článek 26.03.2024 05:00
AKREDITACE programu Erasmus+
Kategorie: Granty/Projekty
Patříme mezi základní školy v ČR, které získaly velmi hodnotnou akreditaci programu Erasmus+ v oblasti školního vzdělávání.
Platnost 1.2.2023 - 31.12.2027


Lucie Týmová vložila článek 13.02.2023 05:00
„Učení nás baví“ a učíme (se) dobře
Kategorie: Granty/Projekty

„Učení nás baví“ a učíme (se) dobře
V rámci dalšího vzdělávání našich pedagogických pracovníků se naše škola zapojila do projektu Erasmus+ KA1 s názvem „Učení nás baví“. Tento program EU umožňuje zaměstnancům školy bezplatnou účast jak na jazykových, tak i na odborných vzdělávacích pobytech v zahraničí.
Lucie Týmová vložila článek 22.04.2022 05:00
Mezinárodní meeting v Praze
Kategorie: Granty/Projekty
ZŠ Česká Ves zajištovala ve dnech 1. - 4. února 2022 setkání učitelů v Praze. Pro pedagogy z Portugalska, Litvy a Estonska proběhla ochutnávka Hejného matematiky v podání excelentních lektorek: vnučky prof. Hejného Mgr. Anny Kuriak Sukniak, dále spoluautorky učebnic PhDr. Jany Slezákové a známé pardubické učitelky Mgr. Petry Antlové.
Kateřina Ptáčková vložila článek 04.02.2022 14:00
ENJOYABLE MATHS - QUALITY LABEL
Kategorie: Granty/Projekty
Česká Ves JEDE! Na poli mezinárodních projektů se nám daří!
Jan Baďura vložil článek 15.09.2021 05:00
ERASMUS+ V DOBĚ COVIDU
Kategorie: Granty/Projekty
„Staré končí, nové začíná …“ Jak jsme na tom letos s Erasmem+ a projekty vzájemné spolupráce?
Škola v České Vsi byla v tomto školním roce zapojena současně do tří schválených projektů v rámci Erasmus+.
Jan Baďura vložil článek 12.07.2021 05:00
Letní sportovní tábor v Pokrzywné
Kategorie: Granty/Projekty
V červenci proběhl sportovně kulturní tábor v malé polské vesničce Pokrzywna. Krásných deset dní si žáci ZŠ Česká Ves užili ve spolupráci s partnerskou organizací „UKS Trolik“. Akce byla organizována v rámci česko-polského projektu "Florbalová klání - koloběžková snažení" (Financováno z prostředků EU z Programu Interreg V-A Česko-Polsko).
Filip Worm vložil článek 20.08.2020 05:00
FORTNIGHT
Kategorie: Granty/Projekty
Krátké povídání o vzdělávacím projektu KA1, kterého se zúčastnili paní učitelka Ivana Hundáková a pan učitel Josef Zbýňovec.
Jan Baďura vložil článek 12.12.2019 05:00
“Učení nás baví KA1” - mise do Wimbledonu
Kategorie: Granty/Projekty
V rámci dalšího profesního vývoje našich pedagogů se nám úspěšně podařilo realizovat další jazykové vzdělávání dvou našich učitelů ve Wimbledonu v rámci projektu “Učení nás baví KA1” z projektu financovaného EU.
Jan Baďura vložil článek 07.11.2019 05:00
KA2 Erasmus...podruhé...Španělsko
Kategorie: Granty/Projekty
Na druhý výjezd v rámci mezinárodního projektu KA2 pod názvem ENJOYABLE MATHS jsme vyjeli do Španělska, do města Antequery.
Jan Baďura vložil článek 29.10.2019 05:00
Cesta na Island
Kategorie: Granty/Projekty
Ode dne 11. května 2019, kdy se v 9.30 h ráno potkalo před školou 10 dětí a 3 učitelé z naší školy začala naše skvělá cesta na Island. U školy jsme naložili zavazadla do mikrobusu a jeli na letiště do Katowic. Už jak jsme vystoupili před letištní halou, vířilo to mezi námi radostí, ale také obavami u některých i z prvního letu letadlem. V 10 hodin jsme tedy všichni nastupovali do letadla a chystali se k 4hodinovému letu, který byl úspěšný a velmi užitý. Když jsem z okýnka letadla viděla jen pustinu, říkala jsem si, kde to jsme, ale později se z to
Jan Baďura vložil článek 14.06.2019 05:00
Předchozí | Dalšístrana / 2 0-12 z 15 článků