Noční výlet za pohádkou

V pátek 20. října 2017 proběhla tradiční akce Rady rodičů při ZŠ Česká Ves „Noční výlet za pohádkou“. Počasí bylo nádherné, proto se nikdo nedivil, že dorazilo téměř 200 dětí v doprovodu dospělých.  Aby dětem rychleji utíkal čas, mohly před startem plnit jednoduché úkoly. Na trase v lese čekalo na účastníky akce několik zastavení s pohádkovými postavami.  Nejmenší děti určitě potěšila šmoulí vesnice, Křemílek s Vochomůrkou, postavy z pohádky „Dlouhý, Široký a Bystrozraký“, princezna Popelka a starší děti se jistě pobavily u čertů… Velkým zážitkem pro všechny byla cesta černočerným lesem s baterkami. Ve Veteránu na děti čekala buchta a čaj, který rozdávala Beruška s Ferdou Mravencem a kouzelnou žabkou.

Za spolupráci děkujeme Veterán klubu za poskytnutí zázemí, ZŠ Česká Ves za uvaření výborného čaje, obci Česká Ves, místním hasičům za udržování ohně a v neposlední řadě Selské pekárně za vynikající buchty, které nám poskytují za zvýhodněnou cenu!

Lenka Závorová, Alena Černěnková