Pomáháme školám k úspěchu

Pomáháme školám k úspěchu

Na cestě ke smysluplnému vzdělávání od roku 2002

První rodinnou nadaci zaměřenou na zlepšení vzdělávání v Česku založili Renáta a Petr Kellnerovi už v roce 2002. Později ji sloučili se svými dalšími filantropickými aktivitami pod jednu hlavičku. Tak vznikla Nadace The Kellner Family Foundation.

Nadace proměňuje život tisícům dětí a mladých lidí.
Zpřístupňuje špičkové vzdělání středoškolákům, kteří vyrůstají ve složitých sociálních a ekonomických podmínkách – v dětských domovech, u pěstounů, nebo v neúplných rodinách. Motivované univerzitní studenty, kteří mají chuť měnit hranice poznání, provází při získávání mezinárodních zkušeností. Přispívá také k hlubší proměně českého školství zdola a podporuje veřejné základní školy, které chtějí porozumět tomu, jak učit lépe a smysluplněji.