Kdo si hraje nezlobí

Herní prvky patří všem!

Základní škola Česká Ves, provozuje mimo hlavní vzdělávací činnost také doplňkovou a tou je pořádání kulturních, zábavních a sportovních akcí. 

Letošní rok je výjimečný, za pomoci Podpory projektů konečných žadatelů naplňující cíle SCLLD MAS Vincenze Priessnitze pro Jesenicko, o.p.s., jsme získali finanční dotaci, kterou jsme využili na nákup nových herních prvků. Mnohé jste již mohli vidět na našich FB stránkách, na živo se s některými setkat v červnu na Dnech obce nebo Dni otevřených dveří. 

Škola úzce spolupracuje s obecními spolky, Radou rodičů, Domem s pečovatelskou službou pro seniory, Osvětovou besedou České Vsi a Mateřskými školami, kterým bude pořízené vybavení sloužit při pořádání kulturních a společenských akcí. 

Pro žáky i veřejnost jsou připraveny venkovní Diskgolf koše, Holandský billiárd, Spešl golf o šesti drahách, Stolní hokej, Cornhole, Rondo – labyrint, Assiette s žetony, Le passe trappe pro čtyři hráče i Le passe pro dva hráče, set Her pro nejmenší, chybět nesmí ani Magnetický fotbálek… seznam je dlouhý. 

Věříme, že děti a při nejrůznějších setkáních i Vy – rodiče, prarodiče si prvky budete moci vyzkoušet a budete nadšení stejně jako my.

(lt)

Fotografie
diskgolf.jpg
disky-ke-golfu-3x-sada-squ.jpg
dsc_0070.jpg
dsc_0095.jpg
dsc_0101.jpg
dsc_0140-1.jpg
dsc_0155-1.jpg
hry-pro-nejmensi.jpg
Ke stažení