Kdo si hraje nezlobí

Každým rokem se snažíme inovovat akce pořádané školou, Radou rodičů i místními spolky.

Letošní rok je výjimečný, protože jsme v rámci projektu Podpora komunitního života získali dotaci, kterou jsme využili na nákup nových herních a zábavních prvků. Některé jste již mohli vidět na našich FB stránkách, naživo se s některými setkat v červnu 2022 na Dnech obce.

Pro žáky i veřejnost jsou připraveny venkovní Diskgolf koše, Holandský billiárd, Spešl golf o šesti drahách, Stolní hokej, Cornhole, Rondo – labyrint, Assiette s žetony, Le passe trappe pro čtyři hráče i Le passe pro dva hráče, set Her pro nejmenší, chybět nesmí ani Magnetický fotbálek… seznam je dlouhý.

Věříme, že děti a při nejrůznějších setkáních i Vy – rodiče, si prvky budete moci vyzkoušet a budete nadšení stejně jako náš pedagogický sbor.

Fotografie
diskgolf.jpg
disky-ke-golfu-3x-sada-squ.jpg
dsc_0070.jpg
dsc_0095.jpg
dsc_0101.jpg
dsc_0140-1.jpg
dsc_0155-1.jpg
hry-pro-nejmensi.jpg
Ke stažení