Enjoyable MATHS

KA2 Erasmus...podruhé...Španělsko

Na druhý výjezd v rámci mezinárodního projektu KA2 pod názvem ENJOYABLE MATHS jsme vyjeli do Španělska, do města Antequery.

Byl to další výjezd našich 10 žáků a tří pedagogů. Po předchozí návštěvě Islandu - městečka Borgarnes jsme tentokrát cestovali na opačný cíp evropského kontinentu. Do Španělka.

Pestrý program připravený našimi španělskými kolegy, bydlení v rodinách, práce v mezinárodních týmech na různá matematická témata, setkání s kulturou i odlišnostmi mezi jednotlivými národy...to vše by stručně popsalo naše další setkání v rámci placeného EU grantu.

Celý projekt je zaměřen na zábavnou matematiku, anglický jazyk, objevování jiných kultur a poznávání nových přátel a zemí. Zároveň umožňuje výměnu zkšeností v práci učitelů a managementu škol.

29.10.2019 Mgr. Silvia Svobodová

Erasmus Co-funded by.png